Mobilní rozhlas - Obec vstřícnější občanům

Rudolf Semanský | 02.02.2018

Mobilní rozhlas - způsob zasílání zpráv formou sms, mms, e-mailů a zpráv do mobilních aplikací.

v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, zavádíme v rámci našeho programu Obec vstřícnější občanům novou službu Mobilní rozhlas.

Pokud se do systému zaregistrujete, neunikne Vám již žádné hlášení rozhlasu a navíc Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

  • SMS zprávy,
  • hlasové zprávy,
  • e-maily,
  • zprávy do aplikace

Oblasti, ze kterých budete chtít dostávat informace si můžete označit v registračním formuláři na stránkách mukarov.mobilnirozhlas.cz

Přímo do Vašeho mobilního telefonu tak budete dostávat info o odstávkách energií, uzavírkách, opravách nebo čištění ulic, pozvánky na kulturní události atd.

Navíc, s mobilní aplikací Mobilní rozhlas, kterou si můžete nainstalovat (pro zasílání zpráv od nás není podmínkou) lze například vyfotit a poslat na úřad náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat.

Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu. :-)

Menu

Anketa

Jak hodnotíte změnu tohoto webu?