Diskusní fórum www.MUKAROV.cz

Toto fórum slouží pro diskusi otázek problémů a podnětů týkajících se jak regionu MUKAŘOVska tak webových stránek samotných. Na anonymní příspěvky nebude ze strany obce reagováno. Vulgární, nesrozumitelné a komerční příspěvky budou z fóra odstraněny.

Provozovatel stránek nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Diskuze

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.


 
 • Ivana Ferenczyová | jenofefa(at)centrum.cz
  13.07.2019 05:20 odpovědět

  Dobrý den,

  (týká se obce?)

  V Lomové ulici na Žernovce již déle nesvítí tři lampy veřejného osvětlení. Celá spodní část ulice je bez osvětlení.

  Z ulice na hlavní se dá vyjet pouze v protisměru, protože není po výkopových pracích upravená a taky proto, že jedině tak vidíte trochu do zrcadla. Pak zase nevidíte, jestli jede něco od Štíhlic. Myslím, že o zrcadle se diskutovalo již vícekrát. I když původní zrcadlo bylo vyměněno, nic se nezměnilo. Je stále nebezpečné z naší ulice vyjíždět a vždy si oddechnu, když už jsem na hlavní. Zrcadlo hodně oddaluje, zamlžuje se, v zimě zamrzá. Když jede cyklista, nevidíte ho vůbec. Byla bych ráda, aby obec zauvažovala o nezamrzajícím dvojzrcadle.

  Podobný problém je i na silnici, když jedete od Doubku. Tam taky, díky nové zdi po pravé straně, není vidět. Sice tam zrcadlo přibylo, ale pro ty, co jedou od Louňovic, kde je vcelku vidět.

  S pozdravem Ferenczyová

   

 • Míla
  09.06.2019 11:02 odpovědět

  S Jakubem jsme již mluvili, ale zatím bez výsledku. Zkusíme se zeptat pana J. Strnada. Děkujeme

 • Míla | milena.holicka(at)seznam.cz
  08.06.2019 22:18 odpovědět

  Prosím o pomoc nebo radu od včelaře. Ve čtvrtek se přes naši zahradu přehnal roj včel a zabydlel se v otvoru zdi sousedovy dílny. Jak jsme později zjistili , tak  si  vybraly dutinu  ke které se nedá normálně dostat. Jediná možnost by byla zeď dílny zbourat. O životě včel toho se sousedy moc nevíme , zlikvidovat je nechceme , ale bojíme se o naše  pobíhající vnoučata , která nám mají přijet na prázdniny a tak prosíme o radu co dělat. Děkujeme  Mikuleckých a Berouskovi Moklina.

 • franky
  09.06.2019 07:55 odpovědět

  zkuste kontaktovat pana Kašpara. V Mukařově,ulice Českobrodská ,p oslední barák  vpravo  ve směru na Žernovku

 • franky
  04.06.2019 21:55 odpovědět

  V obci Žernovka  je bohužel nejrychleším přenosem informací cyklista jedoucí přes obec.  Telefonní signál je tu otřesný a pokud by někdo potřeboval pomoci,tak se horko těžko dovolá, možná přes apku záchranka. Bohužel nikoho ze státních institucí to nikoho nezajímá, jako rychle jedoucí kamiony. To se též čeká na smrťák

   

 • Jitka | uklidjitka(at)seznam.cz
  13.05.2019 09:49 odpovědět

  Dobry den,

  pane starosto na muj posledni dotaz ohledne radaru, mi bylo odpovezeno, ze budou ale kdy? Je to tu uz vzhledem k mnozstvi aut a hlavne kamionu neunosne. Na lidi v autech/ kamionech bohuzel plati jen radary. Prosim o umisteni znacky zakaz vjezdu u kostela, lide si tam zkracuji cestu aby se vyhnuli kruhovemu objezdu, kde musi cekat. Jeste jednou prosim ucinte tak chodi tam lide a deti a opet rychlost  neresi. 

  Dekuji Jitka

 • RuDD | starosta(at)mukarov.cz
  15.05.2019 18:35 odpovědět

  Dobrý den,

  situace s radary se zkomplikovala natolik, že město ŘÍčany v současnosti nechystá rozšiřování úseků o další obce. Na vině jsou jak právní problémy, tak  i problémy se smluvním partnerem, vlastníkem radarů. Nevím, zda je průchodné umístit u kostela značku zákaz vjezdu - je to hlavní příjezdová cesta do centra obce.

  R. Semanský

 • Jitka | uklidjitka(at)seznam.cz
  13.05.2019 09:48 odpovědět

  Dobry den,

  pane starosto na muj posledni dotaz ohledne radaru, mi bylo odpovezeno, ze budou ale kdy? Je to tu uz vzhledem k mnozstvi aut a hlavne kamionu neunosne. Na lidi v autech/ kamionech bohuzel plati jen radary. Prosim o umisteni znacky zakaz vjezdu u kostela, lide si tam zkracuji cestu aby se vyhnuli kruhovemu objezdu, kde musi cekat. Jeste jednou prosim ucinte tak chodi tam lide a deti a opet rychlost  neresi. 

  Dekuji Jitka

 • Michal | misel32(at)seznam.cz
  20.04.2019 20:47 odpovědět

  Dobrý den,

  dnes odpoledne  můj synovec byl na kolo u rybníku .   odskočil si a někdo mu  nové kolo za 10 000,. ukradl ....   absolutně nechápu dotyčnou osobu. proč ?  kolo bylo dětské tmavě modré s žlutým nápisem. ROCK   POPŘÍPADĚ POKUD je možní. poslat foto na obec  bylo by to super .     předem děkuji všem :) :).    
 • Václav
  11.03.2019 12:42 odpovědět

  Dobrý den, chtěl bych upozornit na situaci v parkování vozidel na rohu Choceradské a Luční ulice u "mini servisu ZEMAN". Majitel servisu zcela bezohledně parkuje vozidla na obecním pozemku a velmi komplikuje dopravní situaci při vjezdu nebo výjezdu vozidel z nebo do Luční ulice. Vzhledem k tomu, že pozemek před servisem je v majetku obce chtěl bych se zeptat zda by nešlo dohodnout s majitelem servisu omezení počtu parkujících vozidel v tomto prostoru.  Děkuji

 • RuDD | starosta(at)mukarov.cz
  15.05.2019 18:36 odpovědět

  Dobrý den,

  na věc se zaměřil Výbor pro pořádek a bezpečnost. Budeme se tomuto problému více věnovat.

  R. Semanský

 • Kateřina Wahyu | katerina.wahyu(at)seznam.cz
  03.01.2019 21:47 odpovědět

  Dobrý večer, popelnici nám dnes sice vyvezli, ovšem je rozbitá s utrženým víkem.Můžete mi prosím napsat kontakt na koho se mám obrátit, aby nám byla přivezená nová popelnice. Předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem Wahyu Kateřina 

 • Gabriela Günther
  19.12.2018 18:30 odpovědět

  Dobrý večer, v ulino Nová před čp. 198 nefunguje veřejné osvětlení. Dekuji

1 2 3 4