Diskusní fórum www.MUKAROV.cz

Toto fórum slouží pro diskusi otázek problémů a podnětů týkajících se jak regionu MUKAŘOVska tak webových stránek samotných. Na anonymní příspěvky nebude ze strany obce reagováno. Vulgární, nesrozumitelné a komerční příspěvky budou z fóra odstraněny.

Provozovatel stránek nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Diskuze

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.


 
 • Michal
  02.11.2017 06:48 odpovědět
  Dobrý den,

  Zajímá mě dopravní omezení – jednosměrka, před nájezdem na kruhový objezd v Mukařově. O jakou akci se jedná, co se tam bude dělat a hlavně jak to bude dlouho trvat? Toto dopravní omezení způsobuje občanům velké zdržení a to nejvíce ráno, kdy se musí tento krátký 100 metrový úsek zdlouhavě objíždět a ještě navíc čekat okolo 10. minut v koloně při nájezdu na hlavní silnici.

   

  Děkuji za odpověď, Michal.

 • Jiří Čurda
  02.11.2017 08:18 odpovědět

  http://www.mukarov.cz/files/uredni_deska_sys/verejna_vyhlaska-1.pdf

   

  Každopádně si takové omezení přímo v obci jistě zasloužilo větší pozornost, než vyhláška ukrytá na úřední desce. 

  Pro ty, kterým se nechce číst celou vyhlášku - omezení je povoleno do konce listopadu a je vydáno za účelem rozšíření komunikace a uložení inženýrských sítí. 

  Otázkou také je, zda ve směru od Svojetic je uzavírka dostatečně avizována, protože už jsem zaregistroval pár dobrodruhů, kteří přijeli k zákazu a po chvilce váhání uzavřený úsek projeli Co se může stát, když se z kruháku vyřítí nějaký místní závodník, radši nedomýšlet.  

 • Helena Hoffmannová | hoffmannjosef(at)seznam.cz
  30.10.2017 18:27 odpovědět

  Vážení,

        prosím o pomoc. Při včerejším silném vichru mi uletěla polykarbonátová střešní deska ze skleníku, rozměr 60x110 cm. Jelikož se mi ji nepovedlo v okolí ulice U potoka najít, prosím toho, kdo by ji objevil, o zprávu.

        Předem moc děkuji

                                                                         Helena Hoffmannová

   Mukařov-Srbín 30.10.2017                                tel. 602 205 388

 • IvaFerenczyová | IvaFerenczy(at)seznam.cz
  09.10.2017 06:16 odpovědět

  Dobrý den,

  dnes ráno v 7.20 hodin jsem vyjížděla z ulice Lomová na Žernovce se synem do školy a já do práce. Zrcadlo zamlženo  a nebylo vidět nic. Pomalu vjíždím na hlavní komunikaci z prava dobrý a z leva vozidlo, které v zamlženém zrcadle nebylo vidět. Pán měl co dělat, aby se mi v zatáčce vyhnul a nedošlo ke střetu. Jinou šanci než vystoupit z auta POKUD S VÁMI NĚKDO JEDE a ukázat Vám není. Již několikrát jsem posílala žádost za celolu ulici, kde vlastní rodiny několik aut, vozí děti do školi, aby zde bylo umístěno vyhřívané zrcadlo. V pravo není vidět skrz betonové elektrické sloupy a  plný plot vůbec nic. Odpověď byla z roku 2015, žě se zrcadlo řeší a dořeší se kdy? Až se tam někdo zabí? Foto zamlženého zrcadla mám k dispozici. Děkuji za info Iva Ferenczyová

 • Jeana Dvořáková | jeanad(at)seznam.cz
  12.09.2017 13:17 odpovědět

  Dobrý den, 

  jsem vlastník chaty 017 v ulici Lomená (slepá ulice na kruhovém objezdu na Černokostelecké). Zjistila jsem, že se v bezprostřední blízkosti bude stavět supermarket. Chtěla jsem se zeptat zda bude vyřešena protihluková či protismogová bariera? V souvislosti s výstavbou má být zavedena i vodovodní přípojka. Bude možné si zažádat o možnost připojení na tento systém? V případě, že ano, co proto musím udělat. 

  Děkuji za odpověď

  Jeana Dvořáková

 • Olaf Zuckerstein | z.olaf(at)seznam.cz
  01.09.2017 13:55 odpovědět
  Dobrý den, proč je na úřední desce vyvěšen jako poslední zápis z jednání zastupitelstva ze dne 14.3.2017.

  Těch jednání nebylo víc?

  Díky, Olaf

 • RuDD | starosta(at)mukarov.cz
  03.09.2017 14:49 odpovědět

  Dobrý den,

  na úřední desce: http://www.mukarov.cz/obecni-urad-a-samosprava/obecni-urad/uredni-deska.html jsou zveřejněny všechny letošní zápisy. Zmíněný zápis ze 14.3. (a všechny starší) jsou v sekci Zápisy ze zasedání zastupitelstva, což není to samé co úřední deska. Naopak z úřední desky jsou zápisy postupně přesouvány právě do archivu.

  RS

 • milenaholická | milena.holická(at)seznam.cz
  31.08.2017 20:24 odpovědět

  Moc děkuji za zasazení značky o zákazu průjezdu v ulici Na moklině. Bohužel už je zase vyvrácená.Nevím co to je za hovado, které to dělá. Jen mne napadá, že by se tady u nás policajti  na pokutách velice dobře napakovali. Holcká

 • Jana Urbanová
  28.08.2017 18:00 odpovědět

  Moc děkuji za opravu veřejného osvětlení.

 • Jiří Koubek | jiri.koubek(at)alsglobal.com
  25.08.2017 07:21 odpovědět

  Dobrý den. Prosím o informaci jestli bude letos na podzim, případně ve kterých dnech, přistaven velkoobjemový kontejner na směsný rozměrný odpad do Žernovky. Děkuji. Jiří Koubek, Českobrodská

 • Holická Milena | milena.holická(at)seznam.cz
  21.08.2017 19:50 odpovědět

  Dobrý den, omlouvám se, že opět po šestnácti dnech otravuji se stejnou prosbou jelikož  značka o zákazu průjezdu v ulici Na moklině je opětně vyhozena v příkopu.Je zřejmé, že nějakému neůnavnému blbečkovi  tato značka neustále vadí.  Ulice Na moklině je v podstatě úzká  prašná cesta  kde je povolena rychlost 20 km/hod. a málo které vozidlo tuto rychlost dodržuje. Díky bezohlednosti některých řidičů trpíme nejen hlukem a prašnosti, ale i nebezpečím ohrožujícím pěší. Většina vozidel kolem nás totiž  projíždí vysokou rychlostí kolem lesa až na hlavní silnici do Louňovic,  a tato značka je z toho důvodu evidentně irituje.Prosím proto  o zabetonování , neb jiné uložení  značky tak, aby jí opět nějaký blbec nevyvrátil. Děkuji Holická

 • V.Král | vlkral(at)seznam.cz
  17.08.2017 19:34 odpovědět

  Dobrý den. bydlíme v Mukařově za rybníkem Požár. Zdá se že je to oblast obecním ůřadem zapomenutá.Obec se stará o úklid stanoviště popelnic,ale mám dojem,že tím starost "odlehlou" oblast končí. Srovnání se sousední obcí je opravdu tristní. Připadám si jako za "starých dobrých časů". Při přejezdu hranic na západ byl vidět ten markantní rozdíl v čistotě,upravenosti příkopů,silnic a přilehlých pozemků. Ani nebyla potřeba ta celnice a bylo to hned jasné. Já nevím v čem to je, v technice,lidech,organizaci? Nechci si ale zvykat na to, že si o včechno musím říct, o opravu silnice,o posekánínáletu a kopřiv v okolí páteřní komunikace. Nebo snad obecní úřad čeká až dojde na komunikaci k nějakému neštěstí? Do zatáček není vidět,komunikaci využívají mimo vozidel pěší, rodiny s kočárky. Ten nepořádek nahrává některým k zakládání divokých skládek,i když mají možnost ukládat bioodpad ve sběrném dvoře. Pár místních se snaží tento stav svými silami zmírnit,ale to je docela marný boj,když není konkretně cítit zájem obce Mukařov.  Král

 • franky
  18.08.2017 06:46 odpovědět

  Vážený pane. Stačí zavolat na úřad   a neopakovat tu ty trapné fráze " za starých časů "a "na západě".Ono na periferii Paříže je taky neskutečný bordel.

1 2 3 4 5 6 7

Menu

Anketa

V rámci oprav hlavních komunikačních tahů během prázdnin dojde k některým omezením. Máte zájem o informace o těchto uzavírkách?