Diskusní fórum www.MUKAROV.cz

Toto fórum slouží pro diskusi otázek problémů a podnětů týkajících se jak regionu MUKAŘOVska tak webových stránek samotných. Na anonymní příspěvky nebude ze strany obce reagováno. Vulgární, nesrozumitelné a komerční příspěvky budou z fóra odstraněny.

Provozovatel stránek nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.

Diskuze

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.


 
 • David
  22.03.2012 21:13 odpovědět

  Jestli tam bude dira jako na ty hlavni silnici tak to bude opravdu vyborny... Akorat si ridici znici v tyhle obci auta!

 • Lea
  22.03.2012 20:59 odpovědět
  Dobrý večer, bude kruhová objezd Osvětlený ??
 • Andrea
  22.03.2012 07:33 odpovědět

  Dobrý den, souhlasím s Davidem. Také mi velice vadí objížďka z důvodu uzavření ulice Choceradská. Týden, dva dobře, ale dle rozpisu bude ulice uzavřena i celé dva měsíce. Pracovní doba dělníků mi připadá dost zvláštní, končí tak kolem 15 hodiny. Vzhledem k vytíženosti komunikace mi to připadá nezodpovědné. Nedalo by se s celkovou uzavírkou ulice Choceradské něco udělat? Není možná dohoda obce s firmou, která stavbu provádí? Děkuji

 • Tadeáš
  22.03.2012 20:55 odpovědět
  Paní Andreo máte pravdu, objížďka je šílená hlavně jak se jede na Tehov cesta je malá a stromy zasahují do vozovky a auta parkující na stranách je kolikrát boj toho aby jsme si neodřeli své nebo cizí auto. A hlavně když jede autobus tak je to katastrofa a silnice z hlavní jak vede objížďka tak je tam silnice v dezolátním stavu... nevím a nechápu proč se bude zavírat otvírat atd nevím proč nemůžou udělat ulici Komplet atd ne to prostě dělat na 10* !!!
 • Šárka
  23.03.2012 10:17 odpovědět

  Souhlasím, objížďka je opravdu příšerná. Hlavně uzávěra celé komunikace na několik měsíců, to snad nemůžou myslet vážně!!! Nemůže s tím obec něco udělat? Dělníky na křižovatce není téměř vidět.

 • Karel Rebel
  23.03.2012 17:54 odpovědět
  Podle mne měla kruhová křižovatka spadnout z nebe už na první jarní den a bylo by :-) Když jsem tam šel okolo já, tak se tam vesele dělalo. Jsem zvědav, jak budou remcalové vyvádět, až budou delší uzavírky. To je taková hezká česká vlastnost, remcání ... Já říkám, zaplaťpánbůh, že už se to po těch letech obstrukcí bývalé starostky konečně staví. K.R.
 • Tom
  24.03.2012 11:31

  Jo, jen at si to ti lide uzijou... V Japonsku se opraví úplně zničená silnice za 6 dní, u nás trvá výstavba kruhového objezdu 6 měsíců. Tuto "českou" efektivitu práce nelze zdravím rozumem pochopit.

 • jarka
  25.03.2012 17:19

  Karle mate pravdu, ze par dni pracovali. Ale vemte jak dlouho uz se tam pracuje! Ty delnici za to nemuzou. Urcite maji vedouciho a plany. A bohuzel jak je zvykem, plany asi takove aby to stalo hodne penez. jarka

 • David
  22.03.2012 21:10 odpovědět

  No je příšerný už... Ty delnici tam snad vubec nejsou!!! To chci videt jak to zitra otevrou kdyz je tam dira jako hrom

 • jarka
  25.03.2012 16:29 odpovědět

  Dobry den,souhlasim s Davidem, rozhodne ja bych je nezamestnala. Urcite to bude stat hodne penez i obec a ta nema na rozhazovani. Pridam se jeste k Petrovi a pisi i za sousedy kteri nemaji moznost vam napsat na diskuzy.Provoz je tu uz opravdu neunosny, kamionu pribylo, prejit se neda /s kocarkem uz vubec ne a prechody po nebezpevne silnici mame daleko. Hluk je bohuzel i v noci, takze vetrat ani nemame kdy. Petice ktere se psaly asi nemely zadny vyznam.ZamračenýPomuze nam nekdo od kamionu? jarka

 • David
  21.03.2012 19:44 odpovědět

  Dobry den , muzu se zeptat proc ty delnici na vystavbe kruh. Objezdu pracuji tak malo ? A musi se to objizdet az kolik kilometru ? Pripada mi to zbytecne takhle dlouho delat ten okruh ..

 • Tadeáš
  22.03.2012 20:50 odpovědět
  Některé dny tam nikdo ani není ...
 • pem
  25.03.2012 23:33 odpovědět

  Protože termíny ze smlouvy.

 • Tyšerová | k(at)tyser.cz
  21.03.2012 11:35 odpovědět
  Dobrý den, zajímalo by mě jestli někdo neví, čí je vlčák, potulující se každý den bez páníčka? Potkávám ho v ulici Na Kopci v Srbíně, zásadně sem dochází ze spodní části od hlavní ulice. Byla bych velice ráda, aby si páníček svého psa hlídal, jelikož každodenní uklizení po cizím psu hned před vjezdem, nebo brankou, je opravdu velice nepříjemné a teda není toho málo. Nehledě na to, že si tu hrají děti a pes je to jako hora. Doufám, že si to majitel přečte a vyřeší sám, protože bych nerada volala policii. Děkuji
 • Žaneta | zanethodna(at)gmail.com
  20.03.2012 12:01 odpovědět

  Přesně jak se dalo čekat, křižovatka na Srbín je uzavřená a spousta lidí si myslí že si to zkrátí okolo bytovek a autosalonu Kia.. dneska snad už šesté auto.. ale závora je dole, takže se akorát otočí a jedou zpátky :-D

 • Ví-)tek | web(at)mukarov.cz
  20.03.2012 15:20 odpovědět

  J.J. značka neznačka - jen u aut neplatí Cimrmanovské: "Když v životě narazíte na nějakou překážku. Tyrš ten říká: přeskoč, přelez, ale nepodlézej. Já říkám: můžeš i podlézt, ale pak se zase narovnej!" Cool

  V.

 • Lea
  18.03.2012 17:55 odpovědět

  Dobrý den zajimalo by mě který   [tato část příspěvku byla administrátorem odstraněna pro porušení pravidel diskusního fóra] ZASE TOPÍ TAK ŽE TO TU TOTALNĚ SMRDÍ  A JE TU ŠEDÁ MLHA   lidi  laskavě se už nad sebou zamyslete !!!  Za tohle by měla obec  DÁVAT POKUKUTU JAKO VŠUDE JINDE !!!!!

 • Jaroslava | vinnajarus(at)seznam.cz
  17.03.2012 16:06 odpovědět

  Dobrý den, máte pravdu pane starosto, autem sjízdná je, ale za jakou cenu : manžel utrhl olejový filtr u auta, brzdové destičky měníme každý rok u obou aut, v servise se nás ptají jestli jezdíme Off-road a nechápou, že jen jezdíme domů. Mimochodem kudy se vyvážejí kontejnery z ulice Na Moklině ? Kudy jezdí traktory a jiná zemědělská technika ? Jezdí ulicí Na Moklině ! A že by jejich řidiči byli majitelé zde stojících nemovitostí, to se mi pane starosto, ve vší úctě, nezdá. A zkuste si jet osobním autem směrem do Louňoviček, tam ta těžká technika (skutečně nepatřící majitelům zde stojícich nemovitostí) vyjela takové koleje, že... A jestli jste od panujícícho knížete (či jeho právníka) dostali povolení na stavbu stezky do Žernovky, tak by to šlo možná i zde, že:)

 • Karel rebel
  18.03.2012 02:00 odpovědět

  Jarko, autem se po Moklině od Louňoviček projet nedalo nikdy. Zkuste se na to nějakého pamětníka zeptat. Tam to bylo o ústa i jen projet na kole. Když si někdo postaví dům u lesa na rozmlácené polní cestě, pak asi s tím offroadem počítal dopředu. Nebo ne?

 • Jaroslava
  18.03.2012 14:01 odpovědět

  Karle, dalo, věřte, že dalo, To totiž těžká technika nesvážela několikrát týdně (přečtěte si v jedné odpovědi pana starosty) kontejnery, ale tento úsek byl jen zmíněn, diskuze není o něm, ale o úseku z hlavní k ulici Vysoká.

  A k Vaší poznámce - i cesty v centru Mukařova vypadaly KDYSI jako rozmlácené polní cesty (zeptejte se pamětníků). Ale dnes je již 21.století, možná jste to zaregistroval. Nebo ne?

 • Milada
  15.03.2012 07:36 odpovědět

  Dobrý den, ráda bych se zeptala zda již není konečně na řadě oprava ulice na Moklině , myslím z kraje ,při výjezdu z hlavní po odbočku ke škole. Tento úsek nelze projít jinak než v gumákách a stav vozovky jako takové začíná být nesjízdný už ani autem(pokud tedy nemáte tank). Vysypávání štěrkem je zbytečná ztráta času a potažmo i peněz. Tato cesta je rok od roku v horším stavu. Neumím si představit, že by tam měla vjet třeba jen sanitka. Když někdo jezdí do Prahy autobusem a musí projít touto cestou musí být vzteky bez sebe. Tato cesta by už opravdu stála za povšimnutí.

 • RuDD | starosta(at)mukarov.cz
  15.03.2012 10:41 odpovědět

  Dobrý den, už jsem to tu kdysi psal....majitelem této cesty je František Josef II, panující kníže z Liechtensteinů. Jeho právní zástupce se k jakýmkoli změnám nebo úpravám pozemků svého klienta staví zdrženlivě, takže nezbývá než provádět alespoň to zasypávání děr štěrkem, i když je to zbytečná ztráta času. Protože jsem se na cestě byl začátkem týdne podívat, nemuhu souhlasit s přehnaným tvrzením, že je autem nesjízdná. Cestu používají výhradně majitelé zde stojících nemovitostí - nepředpokládám že jim cestu nějakým provozem techniky ničí obec. Pokud máte pocit, že by se obec měla o cestu více starat, pak je třeba nepsat na diskusní forum, ale podat oficiální žádost. Trochu protimluv je, že "se opravuje štěrkem" a "stála by za povšimnutí". Jinak možnost projít suchou nohou existuje, a to ulicí Vysoká.

  Hezký den R.S.

 • pem
  16.03.2012 11:40 odpovědět

  Jen poznámku - FJII je už na pravdě Boží, teď bude vlastníkem patrně Jan Adam II. :-)

 • Karel
  14.03.2012 19:59 odpovědět

  Dobry den, mohl bych se zeptat proc se rozkopava hlavni silnice ?

 • Karel Rebel
  15.03.2012 07:41 odpovědět

  Karle, nebude to tím kruhákem o kterém se tu už měsíc píše? Innocent