Moje cesta - Kristýna Mimrová

Výstava Kristýny Mimrové ze Světic

4.4. - 30.5. 2024
  • pdf

Galerie Stará škola v Mukařově je prostorem, kde se pravidelně každý měsíc střídají výstavy různých autorů přinášejících do této obce širokou paletu uměleckých zážitků. Kulturní zážitek nabízí jedinečnou příležitost poznat tvorbu místních umělců a zároveň podpořit regionální uměleckou scénu.
      Vstup do galerie je pro veřejnost zcela zdarma, což z galerie činí oblíbené místo pro setkávání a inspiraci.
      V měsíci dubnu ve dnech 4. - 30. 4. 2024 zde bude výstava práce Kristýny Mimrové, obyvatelky obce Světice. Výstava s názvem Moje cesta ukazuje její práci s různými materiály a technikami, které se nebojí kombinovat.

Více se dozvíte na Facebookových stránkách Galerie Stará škola nebo na webových stránkách galerie.

Autorka výstavy má profil na Facebooku Kristyna Mimrova Atelier a Instagramu kristyna_mimrova_atelier.

Adresa: Příčná 11, Mukařov

Otevírací hodiny galerie:

• pondělí 13–18 hodin
  • úterý 8–12 a 13–16 hodin
  • středa 13–18 hodin
  • sobota 9–12 hodin

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zveřejněno: 21.03.2024
Upraveno: 21.03.2024