MÁME NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO NA EVIDENCI OBYVATEL A ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ: 608 191 049

Divadelní improvizace v divadle Open Gate v Babicích

Aktuální číslo 10/2024

Dva týmy improvizátorů a drsný rozhodčí NĚČÍ JEHNĚČÍ X NEVÍM ČÍ

14.11. 2024
Rádi bychom opět pozvali diváky z Mukařova na zápas v divadelní improvizaci dospěláckého amatérského improvizačního týmu něčí jehněčí.

Srdečně vás zveme na zápas v divadelní improvizaci ve čtvrtek 14. listopadu 2024 v 19:30 hodin v divadle Open Gate v Babicích.

NĚČÍ JEHNĚČÍ X NEVÍM ČÍ

Už třetí zápas babického týmu NĚČÍ JEHNĚČÍ na domácí půdě. Tentokrát se proti nim postaví tým NEVÍM ČÍ dokonce až z Jihomoravského kraje z malé vesnice Zábludov poblíž Letovic. Zápas na divadelních prknech. Dva týmy improvizátorů a drsný rozhodčí. Vy určujete témata improvizací. Vy rozhodnete, kdo zvítězí.
Přijďte se podívat! Vstupné dobrovolné.

Odkaz na facebookovou událost https://fb.me/e/6GLd8mhf4

za celý tým něčí jehněčí vás srdečně zdraví
Nela Josefová
Zveřejněno: 23.10.2024