MÁME NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO NA EVIDENCI OBYVATEL A ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ: 608 191 049

Spirituál kvartet - adventní koncert v Mukařově 2024

Aktuální číslo 10/2024

Spirituál kvartet zahraje 2. adventní neděli v mukařovském kostele

8.12. 2024

Druhou adventní neděli 8. 12. 2024 od 18 hodin vystoupí v kostele Nanebevzetí Panny Marie folková kapela Spirituál kvartet.

Skupina přímo navazuje na legendární československou folkovou kapelu Spirituál kvintet. Můžeme se tak těšit na „našeho“ Jiřího Holoubka a Veroniku Součkovou, dlouholeté členy Spirituál kvintetu. Ti své síly spojili se dvěma dalšími vynikajícími muzikanty Zbyňkem Burešem a Janem Jandou.

Spirituál kvartet s pokorou, úctou a vděkem staví na odkazu svých předchůdců, který ale zcela samozřejmě rozvíjí dál vlastním zvukem i podáním nejen skladeb prověřených desetiletími, ale i novým autorským repertoárem.

Vstupenky (v hodnotě 400 Kč/osoba) budou v prodeji od 1. října on-line zde:

Počet vstupenek je omezen max. kapacitou kostela. Těšíme se na krásný předvánoční kulturní zážitek v naší obci.

Poděkování za spolupráci patří Římskokatolické farnosti Říčany.

Zveřejněno: 30.09.2024
Upraveno: 30.09.2024